O nás

POSLANIE

Goljer Clinic je tu pre tých, ktorí majú zdravotné problémy, ale aj pre tých, ktorí sa im chcú vyhnúť. Aktívna prevencia je rovnako dôležitá ako správne nastavená liečba.

VEDENIE POLIKLINIKY

MUDr. Ján Goljer, CSc.

MUDr. Ján Goljer, CSc.

Riaditeľ polikliniky, internista

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, má 1. a 2. atestáciu z vnútorného lekárstva a obhájil kandidatúru z metabolizmu buniek. Pracoval 10 rokov na I. internej klinike ILF Slovenskej zdravotníckej univerzity a následne ako internista a riaditeľ súkromnej polikliniky Medifera.

STEKLAC

MUDr. Juraj Štekláč, PhD.

Primár polikliniky, endokrinológ

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Má atestáciu 2. stupňa z vnútorného lekárstva, atestáciu z endokrinológie a kvalifikačnú skúšku zo sonografie štítnej žľazy. Úspešne ukončil aj postgraduálne štúdium vo vnútornom lekárstve. V oblasti vnútorného lekárstva endokrinológie má viac ako 20 ročné skúsenosti, ktoré získal pôsobením vo viacerých zdravotníckych zariadeniach.

Zuzana Haladová

Mgr. Zuzana Haladová

Hlavná sestra

Štúdium v odbore všeobecná sestra absolvovala na Strednej zdravotníckej škole v Poprade, odbor ošetrovateľstvo ukončila na Fakulte zdravotníctva a sociálnej práce v Trnave. V klinickej praxi pôsobí 16 rokov.

ZMLUVNÉ POISŤOVNE POLIKLINIKY

STARÁTE SA O SVOJE ZDRAVIE?

Nenechajte veci na náhodu. V starostlivosti o zdravie radi
pomôžeme – získajte prehľad ako.

Chcem zistiť viac