Pooperačná bolesť bola minimálna a tiež veľmi skoré začatie rehabilitácie

Na klinike Neurochirurgii FN Brno každoročne vykoná

Asi 500 chirurgickej liečby degeneratívnych ochorení chrbtice chrbtice, veľkú väčšinu je odstránenie medzistavcové platničky výhrez z toho 10% je prevádzkovaná endoscopically, zvyšok mikrochirurgicky a tiež o 120 operácie pre degeneratívne disk postihnutia krčná chrbtica požiadavka chirurgickej mikrochirurgickej techniky na použitie mikroskopických operačných šošoviek.

Na klinike Neurochirurgii FN Brno každoročne vykoná

Umožňuje vám mimalizovat prístup na cestu a tiež oveľa menej na preťaženie mäkkých tkanív a tiež paravertebrálnu svalovú hmotu. V ďalšom úsilí o zníženie funkčného problému pre jednotlivca v posledných rokoch po celom svete začína propagovať zavedenie endoskopu celú operáciu bedrových medzistavcových diskov. Ak chcete vykonať cvičenie, vyžaduje jedinečné endoskopické prístroje, ktoré v súčasnosti skutočne založili iba 2 firmy na svete. Účinnosť sám je vyrobený z yourcentimetrového pokožky tržné rany s pracovnou kanál z endoskopu, ktorý má vonkajší priemer 6,5 mm, a fungujúcu sieť je veľké 4.5 mm. Pod kontrolou x-ray, endoskopu je zobrazené na stránke medzistavcové herniácie disku, ktorý je eliminovaný použitím špeciálnych nástrojov.

Nedošlo k deformácii mäkkých buniek alebo paraverterbálního svalovej hmoty. Výrazne znižuje pooperačnú bolesť, urýchľuje zotavenie a tiež znižuje trvanie hospitalizácie. Tím lekárov, neurochirurgické nájsť univerzitnú nemocnicu Brno, rovnako ako fakulta liekov pod podporou Prof.MUDr. Martin Smrčky, Ph. D., MBA, ponúkol endoskopickú lekársku stratégiu päť rokov na globálnom sympóziu EuroSpine. Prezentované výsledky boli mimoriadne povzbudivé. Preto trojica zdravotníckych pracovníkov v roku 2016 navštívil Úrad docent Ruettena v nemčine, Herne, ktorý bol medzi tvorcovia tohto spôsobu prevádzky, a tiež sa zúčastnil postupy na stole.

Výsledky zobrazenia z tohto zvitku boli veľmi pozitívne

Vďaka pochopeniu monitorovanie Zdravotného Strediska v roku 2017, manipulovať s cieľom kúpiť kompletnú zbierku endoskopické nástroje a v novembri roku 2017, boli s účasťou nemeckých odborníkov odoperováni prvé 4 ľudí, ako prvý v českej Republike a to úplne nový spôsob obsluhy do konca roka 2018 bolo odstránených celkom 42 ľudí a výsledky potvrdili počiatočné očakávania.

Výsledky zobrazenia z tohto zvitku boli veľmi pozitívne

Umožnilo klientom spustiť 3. pooperačný deň. Sledovanie ľudí 6 mesiacov po chirurgickom zákroku skontrolovalo ekvivalent strednodobých výsledkov s mikrochirurgickou operačnou stratégiou. Klient bol skutočne rafinovaný, rovnako ako čakanie na publikáciu v celoštátnom časopise impaktovaném po získaní prvej skúsenosti bola definovaná skupina ľudí, pre ktorých je táto chirurgická stratégia výhodná. Podpora značky-nové chirurgické techniky bola pomerne náročná, ale dnes sú v súčasnosti 3 lekári úplne erudováni, ako aj zvýši známky endoskopické procedúry chrbtice pre chrbtice zovretia, ako aj chirurgická liečba synoviálnej cysty. Negatívnym aspektom tejto techniky je obtiažnosť skúseností kozmetického chirurga a stále je prezentovaná aj určitá skupina ľudí.

Ďalším problémom sú vysoké ceny nástrojov a tiež dodávky ako jednorazové bipolárne sondy špeciálne navrhnuté pre endoskopické chirurgické postupy. Doterajšie výsledky boli prezentované na Kongres českej, ako aj slovenskej neurosurgical kultúry a česká Kongres spondylochirurgické firmy, kde tento prístup systém mal fantastický reakcie a tiež postupne začali zavádzať iné úrady. Klinika bola založená na klinickej debutovej fakulte charles College v Plzni v roku 1945 z mestského lekárskeho oddelenia, zdravotného strediska vo väzení.

Jeho počiatočné hlava bola učiteľka. David, ktorý bol vynikajúcim základným a brušným kozmetickým chirurgom. V roku 1950 prevzal kontrolu nad centrom profesor J. Pavrovský, ktorý bol známy pre pokrok, najmä neurochirurgické postupy. Po jeho oddelení od Prahy, dokonca.Chirurgické centrum v roku 1954, on bol provisionary riadenie zdravotníckych zariadení, poverený vedúci lekár MUDr. R. Schmid, ktorého meno súvisí s výchovou detskej chirurgie.