Primárne cievne chirurgické postup miesta sú v brušnej aorty aneurysm prevádzky,

Chirurgický center bol rozdelený na dve oddelenia lekárske

Chirurgický center bol rozdelený na dve oddelenia lekárskeCentrum pod vedením Profesora A domanského a tiež II. lekárske centrum pod vedením docent J Špinky profesor Domansky založil hlavne hrudný chirurgický zákrok a tiež hrudné prehliadky na uzavretom srdci (valvuloplastiky mitrálnej). Docent Špinka bol skutočne skúsený v lone lekár, najmä v oblasti chirurgickej liečby žlčových ciest. On tiež s ohľadom na zvýšenie hrudnej chirurgickej liečby. V roku 1961 opustil profesora Domanského v ortopedickom Centre, ako aj docent Špinky prevzal riadenie re-zjednotených chirurgických centier.

V tejto dobe došlo k pokroku pediatrického chirurgického zákroku za pomoci hlavného lekára Mudra. Havel, ako aj kozmetická chirurgia pod hlavovou podporou Profesionálneho lekárskeho MUDr. Hasmana okrem toho, pod vedením Mudr poradcu. M. Schucka začala vytvárať vonkajšiu vaskulárnu chirurgickú liečbu, ktorá sa neskôr zmenila na jeden zo stĺpcov kozmetických operácií. V roku 1967 prevzal chirurgické riadiace centrum a profesor.

Podzimek, ktorý na klinike vytvoril hlavne z hrudnej, brušnej dutiny, ako aj transplantáciu chirurgickým zákrokom. V roku 1972 pod jeho vedením sa uskutočnila prvá transplantácia obličky v Plzni Profesor Podzimek bol dôležitým českej chirurgickej individuality, ktoré sú dôležité vo veľkej miere zodpovedné za rozvoj superior chirurgický zákrok v zdravotníckych jednotky Mentor, ako aj lekárske profesorov na Karlovej Univerzite v Plzni.

Po smrti profesora Podzimku

Po smrti profesora Podzimku

V roku 1988 prevzal riadenie zariadenia docent J. Klečka, ktorý navyše vyvinul určitú operáciu hrudníka. Od roku 1990 viedol k zariadeniu profesora J. Valenta, ktorá významne prispela k podpore cievnej a transplantačnej chirurgickej liečby a tiež súvisela s rastom, ako aj stimuláciou kvalitnej vedeckej študijnej práce. Bol to vynikajúci Inštruktor, pod ktorého vedením dozrel, rad špičkových zdravotníckych pracovníkov. V novembri 1999 sa lekárska jednotka presťahovala do nových moderných priestorov lochotínskeho fakulty ošetrovateľstva v Plzni.

Klinické monitorovanie súčasne prevzalo kontrolu nad učiteľom. Treška. Klinika je vo všeobecnosti zameraná na cievna chirurgická liečba, chirurgický zákrok, pečene, ako aj žlčových ciest, hrudnej chirurgii postup, chirurgická liečba zažívacieho traktu a experimentálne chirurgický zákrok. V roku 2002 bol v chirurgickom centre a po prvýkrát v Českej republike vykonal transplantáciu obličiek z takzvaného dobrodinca nebijícího.

Chirurgia klinika má tiež prísť byť nevyhnutnou súčasťou nedávno vyvinuté úrazu Centrum pre dospelých a deti, a jeho veľkosť, ako aj zameranie je jedným z popredných chirurgického oddelenia v českej Republike. Dôraz z ordinácie lekárskej fakulty na Karlovej univerzite v Plzni lekárske kliniky Charles fakulta profesori v Plzni zahŕňa 6 typické stacionárne divízie a tiež 2 ošetrovateľskej jednotky. Vo všeobecnosti má 139 lôžok, z ktorých 14 je vyhradených pre intenzívnu starostlivosť 8 s možnosťou umelého pľúcneho prúdenia vzduchu.

Jednotlivci majú tiež možnosť využiť päť samostatných priestorov

Jednotlivci majú tiež možnosť využiť päť samostatných priestorovS prídavkom nástrojov a dvoch miestností pre dieťa s mamou a otcom. Ambulantná časť pozostáva zo základných ambulantných zariadení pre intenzívne a tiež chronické stavy, ako aj 10 špecifických terapií. Lekárska klinika je rok hospitalizovaný viac ako 6200 pacientov, vykonaný takmer 5,000 chirurgické zákroky, rovnako ako ambulantné nastavenie je liečená menej ako 38.000 ľudí. V súčasnosti pracuje tu 37 zdravotníckych pracovníkov (vrátane 1 Univerzitný profesor a tiež učiteľov, 5 lektorov), 18 z nich sú viac angažovať v Bakalárskom stupni, ako aj postgraduálneho vzdelávania v medicíne učiteľov z Plzni.

Vedúcim kliniky je profesor Dr. Vladislav Treška, učiteľský rad., zástupca ide na opatrnosť, vedúci zdravotníckeho pracovníka MUDr. Vladimír Špidlen a tiež zástupca akademickej a vedeckej práce doc. MUDr. Josef Vodicka, Ph. d. najlepšie boom v poslednom čase vlastne videl cievnych, po transplantácii, ako aj hrudnej chirurgického zákroku, ďalej chirurgická liečba pečene, pankreasu, pažerák a tiež hrubého čreva, vynikajúce liečebné je tiež venovaná poprsie ochorenia. Veľmi rýchlo vyvíja endoskopickú diagnostiku a minimálne invazívny chirurgický zákrok v mieste žalúdka (laparoskopický výkon), ako aj prsia (torakoskopické operácie).

A tak otvoriť, takže endovascular samozrejme, plastická chirurgia, ischemická choroba dolných končatín a tiež prevádzka tepien aortálnej oblúk alebo thoraco-brušné aneurysms. Okrem toho sa centrum zaoberalo dlhodobými možnosťami vaskulárneho prístupu k kurzom pre chorých hemodialyzovaných. V oblasti transplantácie orgánov tela z centra sa uskutočnila transplantácia obličiek z kadaverozních, ako aj poskytovateľov príbuzenstva.